AKS Lift Asansör, asansör ekipmanları, asansör kumanda panosu, asansör panosu, revizyon kutusu, dişlisiz motor (Gearless), Paket hız kontrol sistemleri, çift hızlı kumanda sistemleri, hidrolik kumanda sistemleri, VWF’li kumanda sistemleri, MRL Kumanda panosu konusunda hizmet vermektedir.

Asansör Kumanda panoları ve Asansör sektöründe hizmet veren AKS Lift, konusunda uzman personeli, uzun yılların verdiği birim ve deneyim ile koşulsuz müşteri memnuniyeti ile çalışmaktadır.

Ürün çeşitliliği, kaliteli ürün ve kaliteli işçilik anlayışı ile çalışan firmamız sektörün lider asansör kumanda panosu imalatçılarından biri olma anlayışı ve misyonundadır.

Ürün ve Hizmetlerimizden bazıları;

Asansör Kontrol kartları, kurtarma sistemlerinden bazıları; ARL 100, ARL 200, ARL 300, ARL 500, AKUS SD, Bor Kurtaran, Servosan.
Hız Kontrol sistemleri konusundaki ürünlerimizden bazıları, Arkel A Drive, Vacon, LG IV5, Fuji, Delta hız kontrol sistemleri
Tek Hız kumanda panoları, çift hız kumanda panoları, hidrolik asansör kumanda sistemleri, Makina dairesiz asansör kumanda panosu
AKS Lift, asansör revizyon kutusu ve tüm panolarla uyumlu revizyon kutusu el terminalleri konusunda hizmet vermektedir

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında detay bilgi için lütfen iletişime geçiniz.